Valentino Valentino Donna Born In Roma Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Valentino Valentino Donna Born In Roma Bayan Parfüm

Valentino Donna Born In Roma, Valentino tarafından kadınlar için sunulan Amber Çiçeksi bir kokudur. Valentino Donna Born In Roma, 2019 yılında piyasaya sürüldü. Üst notalarında Siyah Kuşüzümü, Pembe Biber ve Bergamot; orta notalarında Yasemin, Yasemin Sambac ve Yasemin Çayı; dip notalarında ise Bourbon Vanilya, Kaşmeran ve Guaiac Ağacı bulunmaktadır.

Üst Nota
Siyah kuş üzümü çiçeği

Siyah kuş üzümü çiçeği

Pembe biber

Pembe biber

Bergamot

Bergamot

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Alt Nota
Vanilya

Vanilya

Cashmeran

Cashmeran

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Valentino Valentino Donna Born In Roma Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Valentino Valentino Donna Born In Roma Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 2 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 80 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 80 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
80%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
80%
2 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
100%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
0%
1 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
100%
Parfüm geceye uygun
GECE
0%
1 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
100%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
0%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
0%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
0%
1 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2019 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 85
93 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Valentino Valentino Donna Born In Roma Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
1 Adet Oy Kullanılarak
100 Puan Aldı

Valentino Valentino Donna Born In Roma Bayan Parfüm Yorumları

Öncelikle şişe dikkatimi çekti ve çok güzel çiçeksi ve ÇOK kalıcı bir parfüm olduğunu keşfettim (yasemini seviyorsanız bu parfüme bayılacaksınız). Tanımadığım insanlardan iltifat alabileceğim tek parfüm bu. Çok genel ve temel, öne çıkan bir koku değil. Yine de çok feminen, pembe rengiyle uyumlu ve çok cesur, insanlar sizi fark edecek!
Bu parfümü kullanıyorum. Kokladığımda tatlı pembe biber kokusu alıyorum. Çok tatlı değil. Biraz turunçgil ve misk kokusu da alıyorum. Pembe şeker gibi ama daha iyi yapılmış. Çok fazla şeker, biraz çiçek, biraz turunçgil içeriyor. Vanilya notalarından biri olarak listelenmiş ama ben koklamıyorum. Bence bu parfüm gece için ama aynı zamanda her mevsim, gece veya gündüz için birinin imza kokusu olabilir. Oldukça yüksek sesli bir parfüm olma potansiyeline sahip. Genel olarak taze, tatlı ve biraz baharatlı bir koku. Çok feminen ve kesinlikle bu kokuyu tekrar alırdım. 8/10 puan veririm.
Bu iyi. Oldukça feminen bir koku. İyi bir yayılımı ve kalıcılığı var. Siyah frenk üzümü ve bergamotu koklayabiliyorum ama pürüzsüz bir şekilde harmanlanmış. Biraz taze, doğrudan ve çiçeksi. Çok hoş.
Feminen ve çiçeksi, oldukça uzun süre kalıcı, ancak bana çok temel gelen bir koku... Sıradan bir çiçeksi parfüm gibi kokuyor. Ancak 4-5 saat sonra vanilya ile kuruduğunda gerçekten hoşuma gidiyor. Tekrar satın almazdım ama iyi yorumlar aldığını görebiliyorum.
Bu parfüm hakkında emin değilim, sadece basit tatlı meyvemsi bir koku, gerçekten özel bir yanı yok. Eğer tatlı vanilya kokularını seviyorsanız bu hoşunuza gidebilir ama dediğim gibi, özel bir yanı yok! Daha "fark edilir" bir şey istiyorsanız, bu sizin için uygun değil.
Oldukça güzel ama kesinlikle trend olan bir koku, aynı dönemde çıkan birçok parfümle benzer.
Armani Si Intense'in (orijinal şişe) sahibi olarak, bana göre tüm frenk üzümü parfümleri biraz bu kokuyu andırıyor. Bu daha yumuşak ve odunsu, yaseminle dengelenmiş. Armani Si Intense kesinlikle tatlı bir şarap gibi. Bu kokuyu denediğime sevindim, böylece bu koku profiline yönelik bir çekimim olmadığını anladım. Hoş ama pek etkileyici değil.
Mükemmel bir parfüm, çok feminen, parlak, tatlı, yeterince yoğun, rahatsız edici değil, hoş, çiçeksi, yazlık. Temel güzel feminen bir parfüm diyebilirim. Beğendim :)
Bu temel ama gerçekten güzel bir koku! Çok meyveli ve taze bir başlangıç yapıyor. Bana erken yaz günlerini hatırlatıyor. 1,5 saat sonra cildimde en çok siyah frenk üzümü öne çıkıyor. Bu parfümde herhangi bir vanilya kokusu alamıyorum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER